Op zaterdag 6 mei jl. werd op het Marktveld in Sommelsdijk het toneelstuk ‘het Flakkees Allo Allo’ opgevoerd. Het stuk, georganiseerd en opgezet door stichting WO2GO, Streekmuseum Goeree-Overflakkee, Rethorica en TOF, werd verdeeld over drie voorstellingen door maar liefst bijna vijfhonderd mensen bezocht! Kaartjes voor de voortellingen waren binnen een week uitverkocht en vele teleurgestelde mensen die geen kaartje hadden kunnen bemachtigen, moesten later horen wat een geweldige spektakel het was geweest.
De vraag of het toneelstuk nog een keer opgevoerd kon worden, bleek een logisch gevolg van het succes.
De organisatie heeft de vele vrijwilligers die bij het stuk betrokken zijn dan ook bereid gevonden om het spektakel nog een keer op te voeren!
Zaterdag 28 oktober kan alvast in de agenda gezet worden, want dan zullen er andermaal drie voorstellingen gespeeld worden. Ditmaal binnen op Hofstede Lust en Last aan de Kokseweg van Sommelsdijk.
Wil je er bij zijn? Koop hier uw ticket voor slechts 12,50 Inschrijving – Streekmuseum