Extra informatie
datum en tijdstip | 11 oktober 2025 van 10:00 tot 12:00 uur, 11 oktober 2025 van 13:30 tot 15:30 uur |
---|
€7.50
Archeoloog voor één dag.
Het is weer zover, de maand van de geschiedenis komt eraan! Eén van de activiteiten wordt dit jaar op zaterdag 11 oktober op de kop van het eiland, in Ouddorp, georganiseerd. De locatie nodigt dit jaar uit tot een dagje op stap met het hele gezin. Een strandwandeling, de bunkerroute lopen, bekijken van het nostalgische centrum van Ouddorp, er is genoeg te doen!
Op 11 oktober kunnen kinderen van 6-14 jaar schatten komen zoeken met een èchte metaaldetector. Inschrijving is mogelijk voor de ochtend of middag. De activiteit is inclusief limonade, iets lekkers en een deelnamecertificaat. Na de uitleg over de detector door ervaren ‘zoekers’ gaan de kinderen zelf aan de slag om de geschiedenis zichtbaar te maken. Er is begeleiding aanwezig waardoor de vondsten direct kunnen worden gedetermineerd, ofwel: er wordt met de jonge vinder uitleg gezocht in de geschiedenis over de gevonden stukken
De verhalen die hierover verteld kunnen worden op school op maandagochtend zullen fantastisch zijn!
Dit jaar is de ontvangst op manege PSC de Dijkgraaf, waar op dezelfde dag een clinic plaatsvindt van succesvolle dressuuramazone Nelleke Hoogenraad. Op de manege is tevens de mogelijkheid voor kinderen om een ponywandelles te volgen (na reservering). Er is een kantine waar eten en drinken gekocht kan worden. Ook spot je op dit mooie bedrijf de paarden waarmee Edwin van der Graaf en zijn vierspan-team meestrijden om titels op internationaal niveau.
Voor de activiteiten en mogelijkheden op PSC de Dijkgraaf: www.pscdesijkgraaf.nl of 0187682908
datum en tijdstip | 11 oktober 2025 van 10:00 tot 12:00 uur, 11 oktober 2025 van 13:30 tot 15:30 uur |
---|